Hoverboardy – Bratislava

Nakoľko hoverboardy sú ešte stále pomerne novinkou na našom trhu, mnoho ľudí ešte ani nevie, o čo sa jedná sú ľudia voči tomuto revolučnému spôsobu prepravy skeptický. Veľa informácii, ktoré sa dostávajú na verejnosť sú z médií, ktoré často poskytujú mylné alebo zavádzajúce informácie.

Ak si myslíte, že jazda v meste je s týmto dopravným prostriedkom zakázaná, ste na omyle, nakoľko takáto jazda je zakázaná iba v Prahe a to iba na Pražskom námestí. Ak sa túžite na Slovensku previezť po nejakom námestí, neexistuje žiadny zákon ani vyhláška, ktoré by takúto jazdu vylučovali alebo dokonca zakazovali.

Krásy našich miest si preto môžeme pozrieť za jazdy na tomto revolučnom vozidle. Jeho ovládanie je úplne jednoduché a naučí sa to naozaj každý v priebehu pár minút. Bratislava a jej námestie bude pre Vás rajom, nakoľko dlhé trasy budete zvládať hravo a v krátkom čase.

Už pre Vás nebude žiadny problém zvládnuť prejsť všetky miesta, ktoré budete chcieť v Bratislave navštíviť a pri tom budete nadmieru ekologický, nakoľko hoverboard funguje na báze dvoch elektromotorov doplnených vynikajúcou batériou Samsung, ktorá zaručí to, že Vás zariadenie v žiadnej situácii nenechá trčať, nakoľko vždy Vás bude informovať v prípade slabšej batérie.

Aj keď jazda po Bratislave na hoverboarde nie je zakázaná, treba upozorniť na to, že sa tu pohybuje množstvo chodcov a teda treba dbať hlavne na bezpečnosť, aby sa nikomu nič nestalo.

Nákupný vozík

V košíku nie sú žiadne produkty.

[]