Možnosti dopravy

Ak ešte nemáte vytvorenú objednávku a zaujíma Vás, ako Vám bude zásielka doručená, alebo za aký čas, tak ste tu správne.

Už pri vytváraní objednávky máte možnosť zvolenia dopravy, kde sa v tomto prípade nachádza prepravná spoločnosť DHL, prostredníctvom ktorej odosielame všetky balíky. Cez túto spoločnosť odosielame tuzemské ako aj exportné balíky. V prípade, že vytvoríte objednávku do 12:00 a tovar je skladom, bude tento balík expedovaný ešte v deň objednania. Ak tovar skladom nie je, bude Vás o tom telefonicky informovať naše klientske centrum.

Pokiaľ je tovar expedovaný, v rámci Slovenska alebo Maďarska bude doručený v nasledujúci pracovný deň (vrátane soboty). V prípade, že balík smeruje za hranice a teda do Českej republiky alebo Poľska bude tovar doručený do dvoch pracovných dní (vrátane soboty).

Ak je už tovar na ceste k Vám a chceli by ste sa presvedčiť alebo zistiť kde sa presne nachádza, slúži na to portál: www.dhlparcel.sk, kde do kolónky zákaznícka referencia vložíte číslo Vašej objednávky. Všetky prípadné zmeny v objednávke treba nahlásiť ešte pred jej expedovaním, nakoľko ak bola objednávka už expedovaná, nie je možné previesť žiadnu zmenu.

Nákupný vozík

V košíku nie sú žiadne produkty.

[]