Hoverboardy z Číny

Keď prišli na trh v roku 2011 revolučné prepravné prostriedky s názvom segwaye a zožali obrovský úspech všade vo svete, nastúpili na scénu rôzni výrobcovia, ktorý sa snažili toto alternatívne vozidlo za každú cenu napodobniť. Takýmto spôsobom vznikol hoverboard. Skúste hádať, ktorému štátu pripadá zásluha na konštrukcii tohto zariadenia, no predsa Číne.

Od roku 2014 sa spustila masová výroba hoverboardov a nebol to nik iný ako Čína, ktorá začala tento revolučný produkt šíriť ďalej do sveta. Prvý krát bol predstavený na Čínskom veľtrhu v roku 2013, kedy sa tohto nápadu rozhodlo chopiť niekoľko firiem a dostali tak hoverboard na trh za priateľné ceny. Prvé kusy boli konštruované skôr spôsobom pokus omyl, tak sa často stávalo, že tieto zariadenia neboli kvalitné a vykazovali poruchy ako prehrievanie batérie, čím spôsobovali požiare. Aj vďaka týmto okolnostiam sa vtedy rozhodla firma Samsung pre spoluprácu s firmami, ktoré tieto hoverboardy vyrábali a začala pre nich dodávať kvalitné batérie s vysokou životnosťou.

Dnes môžeme na trhu nájsť naozaj kvalitné hoverboardy, ktoré podliehajú vysokým nárokom na kvalitu a preto aj my vyberáme iba overených výrobcov, aby sa podobné veci ako v minulosti nestávali.

Nakoľko sa zaoberáme predajom hoverboardov už viac ako 3 roky, máme s nimi bohaté skúsenosti a vieme zabezpečiť to, aby tie, ktoré sú v našej ponuke boli čo najkvalitnejšie. Máme v Číne fabriku, ktorá pre nás tieto hoverboardy vyrába a my dohliadame nie len na priebeh výroby, ale aj na koncový výstup zariadení z výrobnej linky, čím Vám zabezpečíme to najkvalitnejšie čo sa dá v dnešnej dobe na trhu nájsť.

Ak ste si do teraz hovorili vetu: „ja žiadny čínsky šmejd nechcem“, vyvedieme Vás z omylu, všetky hoverboardy sú vyrábané v Číne, čo ale nehovorí o ich kvalite, nakoľko veľa značkových vecí je vyrábaných práve tam. Vždy záleží iba na tom, aké komponenty sú pri výrobe použité a ako si výrobca dá záležať na kvalite výrobku.

Na záver by sme len poznamenali, že sa vždy budeme snažiť napredovať a kvalitu posúvať do ďalších úrovni ako to len pôjde, aj keď už momentálne je na veľmi vysokej. Budeme radi za každý Váš dotaz alebo pripomienku,  či už na naše služby alebo produkty,  aby sme sa mohli posúvať a skvalitňovať, pretože to robíme pre Vás.

Ak sa Vám článok páčil, prosím zdieľajte :)

Pridať komentár

Nákupný vozík

V košíku nie sú žiadne produkty.

[]