Hoverboardy – Košice

Ako sa začal rozmáhať priemysel začiatkom minulého storočia, začala sa rapídne zhoršovať ekológia, ktorá je veľmi dôležitá pre naše budúce generácie. My myslíme aj na budúcnosť, preto v našej ponuke nájdete iba elektrické zariadenia, ktoré sú maximálne ekologické a navyše sú šetrné nie len k životnému prostrediu, ale aj k Vašej peňaženke.

S hoverboardom nie je problém jazdiť kdekoľvek a jazda je naozaj pohodlná, navštíviť všetky pamiatky aj v takých Košiciach je s hoverboardom možné zvládnuť za oveľa kratšiu dobu, ako keby to máte prejsť pešo. Každá vymoženosť je niečím obmedzená a hoverboard je obmedzovaný hlavne svojím dojazdom. Nakoľko je ale dojazd pri našich zariadeniach viac ako 15 kilometrov, nemusíte sa obávať , určite Vám bude batéria na jedno nabitie stačiť na obhliadku celého mesta Košice. Nakoľko je to ale väčšie mesto, môže sa stať, že sa batéria vybije skôr ako budete chcieť. V tom prípade nie je problém, pretože nabiť hoverboard je otázka niečo okolo 1,5 hodiny. A teda zatiaľ čo si budete užívať pohľad na mesto z niektorej kaviarne umiestnenej na streche nákupného strediska, bude sa Váš hoverboard nabíjať, ani sa nenazdáte a v jazde môžete pokračovať.

Hoverboardy zatiaľ nie sú zakázané v žiadnom meste na Slovensku ale treba poukázať na to, že bezpečnosť musí byť na prvom mieste. Košice majú veľké a krásne námestie ale prosíme, dbajte na bezpečnosť chodcov pohybujúcich sa v tejto pešej zóne.

Nákupný vozík

V košíku nie sú žiadne produkty.

[]