Hoverboardy – Lipany

Na Slovensku je veľa miest kam sa môžeme vo svojom voľnom čase vybrať a zrelaxovať, jedným z takýchto miest sú aj Lipany. Toto mesto v minulosti obklopovali čierne skládky odpadu a veľmi znečistené prostredie, čo sa rozhodlo mesto radikálne zmeniť a zútulniť toto predtým veľmi nehostinné prostredie. Len 5 minút od mesta tak vniklo hradisko, kde môžete nájsť historickú lukostrelnicu či malý amfiteáter, kde sa konajú nekomerčné podujatia alebo workshopy. Je to ideálne miesto pre oddych, aj napriek tomu, že Lipany nie sú veľmi výnimočne známe mesto, sú celkom veľké a tak je tu otázka prepravy.

Nakoľko chceme žiť čím ďalej tým viac ekologicky a neničiť životné prostredie okolo nás, treba myslieť aj na správny výber dopravného prostriedku. Vo Švajčiarsku kde dbajú na kvalitu života a životného prostredia, zaviedli v horských dedinách zákaz vjazdu motorových vozidiel. Do takýchto miest majú prístup povolené iba elektromobily alebo zariadenia, ktoré nie sú poháňané spaľovacím motorom.

Nikto z nás by nemal byť voči okoliu ľahostajný a treba na to myslieť. Preto v našej ponuke nájdete iba čisto elektrické zariadenia, ktoré sú maximálne šetrné voči svojmu okoliu a rovnako aj voči Vašej peňaženke. Hoverboardy, ktoré sú už nejaký ten rôčik na našom trhu, predstavujú ideálny spôsob prepravy z ideou rýchlej, lacnej a ekologickej prepravy.

Ak premýšľate navštíviť Lipany, vieme Vám odporučiť prepravný prostriedok, s ktorým bude obhliadka tohto mesta potešením. Presun medzi jednotlivými bodmi zvládnete rýchlo a hlavne nebudete znečisťovať prostredie, ktoré sa snaží mesto v posledných rokoch udržiavať veľmi čisté.

Aj keď je hoverboard ideálnym spôsobom prepravy po tomto útulnom mestečku treba ale upozorniť, že dbať na bezpečnosť by malo byť na prvom mieste, nakoľko sa tu cez voľné dni pohybuje množstvo ľudí.

Nákupný vozík

V košíku nie sú žiadne produkty.

[]