Návod k hoverboardom

Radi by sme Vás oboznámili s tým, ako správne používať hoverboardy a čo robiť v danej situácii, preto sme pre Vás zostavili zrozumiteľné návody, ktoré by Vám mali pomôcť v každej situácii. Tu Vám predložíme aspoň časť z jedného a celý si ho môžete prečítať tu  (link na celý návod).

Časť návodu:

  1. Hoverboard uvedieme do prevádzky tlačidlom vyp./zap., ktoré sa nachádza na spodnej alebo bočnej strane zariadenia, viď. obrázok:

2.  Na hoverboard môžeme nastúpiť len vtedy, ak jedna alebo obe kontrolky svietia na zeleno, pokiaľ niektorá kontrolka svieti na červeno, nie je niečo v poriadku a to buď poloha v ktorej nastupujete, alebo môže byť zariadenie pred vybitím. Vtedy ale musí vydávať aj hlasovú signalizáciu o vybitej alebo takmer vybitej batérii. Následne treba dať zariadenie na nabíjačku a počkať až bude nabité.

3. Pokiaľ zapnete zariadenie a vyskytne sa chyba, kedy nereaguje ani jedna strana alebo reaguje iba jedna strana (nášľap),  pritom bliká alebo svieti jedna kontrolka na červeno, je potrebné spraviť reset zariadenia nasledovným spôsobom:

RESET ZARIADENIA: Keď je zariadenie vypnuté, dáte ho do rovnovážnej polohy tak, aby jeden nášľap voči druhému boli v rovine, potom stlačte tlačidlo vypnutia a zapnutia, držte ho stlačené po dobu asi 10 sekúnd. Potom by sa malo zariadenie rozblikať, keď sa rozbliká, tak tlačidlo môžete pustiť a nechajte ho blikať asi 30 sekúnd. Potom ho tým istým tlačidlom vypnite a zapnite.

4. NABÍJANIE HOVERBOARDU: Pri nabíjaní musí byť hoverboard vypnutý! Pre dlhšiu životnosť a šetrenie batérie treba zariadenie nabíjať až keď signalizuje slabú batériu, nie skôr! Keď vložíte nabíjačku do hoverboardu, na nabíjacom adaptéri by sa mala zobraziť červená kontrolka, ktorá signalizuje, že sa zariadenie nabíja. Pokiaľ bude na adaptéri svietiť modrá alebo zelená kontrolka značí to, že zariadenie je už plne nabité, v tomto momente je potrebné hoverboard odpojiť zo siete, nakoľko príliš dlhé nabíjanie tiež poškodzuje batériu.

NASTAVENIE JAZDNÉHO REŽIMU: Jazdný režim sa dá nastaviť iba vtedy, ak je zariadenie zapnuté, no pozor, nesmie byť na ňom nastúpený jazdec (režim nejde zmeniť za jazdy). Hoverboard by mal disponovať tromi jazdnými režimami a to najrýchlejším stredným a najpomalším. Mení sa následovne: Zostúpite z hoverboardu, stlačíte tlačidlo blesku (viď obrázok vyššie) a mali by ste počuť pípnutie, potom nastúpite a ucítite zmenu režimu.

Ak sa Vám článok páčil, prosím zdieľajte :)

Pridať komentár

Nákupný vozík

V košíku nie sú žiadne produkty.

[]