Nabíjanie hoverboardov

Ak hľadáte odpoveď na otázku, ako nabíjať hoverboard, nájdete odpoveď aj v samotnom návode na použitie, ale tu Vám skúsime bližšie popísať ako na to. Neodmysliteľnou súčasťou balenia hoverboardu je vždy nabíjací kábel (nabíjačka). Mnohí sa často pýtate či je súčasťou balenia a áno, samozrejme je, pokiaľ uvidíte niekde recenziu v podobe: „neposielajú nabíjačky“ je to pravdepodobne len snaha konkurencie poškodiť naše meno. Doplnková výbava, ktorá nie vždy musí pri hoverboarde byť, je diaľkový ovládač a taška, ale naše zariadenia obsahujú aj tieto súčasti takže môžete byť bez obáv.

Tieto nabíjacie káble sú univerzálne, tak nie je problém,  ak by sa Vám v rámci záručnej doby pokazil, poslať nový. Pokiaľ sa Vám toto stane po záručnej dobe, je možné si tento kábel u nás zakúpiť podľa aktuálneho cenníka.

Poďme k samotnému nabíjaniu. Podstatné je, aby bol hoverboard vypnutý, pokiaľ ho idete nabíjať. Hoverboard následne pripojíme prostredníctvom tohto kábla na sieť, okamžite by mala na nabíjacom adaptéri zasvietiť červená kontrolka, čo znamená, že sa zariadenie nabíja. Hoverboardy nabíjame až do chvíle, kým na adaptéri nezasvieti namiesto červenej kontrolky zelená alebo modrá. Hneď potom zariadenie odpojíme zo zdroja elektrickej energie, aby sme nepoškodzovali batériu.

Nabíjanie nie je nijak zložité a zvládne to naozaj každý, pokiaľ budete mať s nabíjaním aj po prečítaní tohto článku problém, neváhajte nás kontaktovať a my Vám veľmi radi poradíme.

Ak sa Vám článok páčil, prosím zdieľajte :)

Pridať komentár

Nákupný vozík

V košíku nie sú žiadne produkty.

[]