Hoverboard 6 vs 8 vs 10

Vážení návštevníci, fanúšikovia, obdivovatelia, zákazníci a všetci tí, ktorí ste navštívili túto stránku, pravdepodobne hľadáte odpoveď na otázku, ktorý hoverboard bude pre mňa alebo moje dieťa vhodný. Nájdete u nás naozaj širokú ponuku hoverboardov za skvelé ceny! Chceli by sme Vám teda touto cestou uľahčiť výber jedného z nich.

V tomto prípade si ukážeme porovnanie 6,5“ vs 8“ a 10 palcových hoverboardov, ktorých rozdiely Vám do tejto chvíle pravdepodobne neboli známe.

Mohli by sme začať tými najmenšími, ktoré sú najmenšie vďaka svojim kolieskam s veľkosťou iba 6,5 palca. Tieto typy sú určené hlavne na rovné plochy ako sú parkoviská či cyklotrasy, nakoľko ich nízky podvozok neumožňuje prejazd väčšími nerovnosťami. Na prejazd nerovnosťami je treba použiť niektorý z väčších variantov. Je samozrejme dôležité, aby ten pre koho tento hoverboard kupujete spĺňal podmienku minimálnej hmotnosti a to 20 kilogramov.

Niekde uprostred všetkých veľkostí sa nachádzajú hoverboardy s veľkosťou 8 palcov. Tento hoverboard zvláda aj menšie nerovnosti a tak ak bývate na mieste kde nie sú príliš dobré cesty, odporúčame radšej výber tejto veľkosti oproti 6,5 palcovým hoverboardom. Samozrejme túto možnosť odporúčame iba za tých okolností, že je určený pre niekoho s viac ako 23 kilogramami. Jedna z vecí, ktorú ponúka tento typ a neponúka ju žiadny iný, sú jeho osvetlené blatníky, ktoré sú výborným štýlovým doplnkom.

Na vrchole rebríčka hoverboardov sa momentálne nachádza 10 palcový hoverboard. Vyznačuje sa hlavne svojimi nafukovacími kolieskami, ktoré vynikajúco tlmia nerovnosti, vďaka čomu robia jazdu jedinečne pohodlnou. Nie je úplnou novinkou, že cesty okolo nás nie sú vždy rovné a preto je tento hoverboard nekompromisne najlepším riešením v tomto prípade. Ako už vieme jedna z podmienok, ktorú by mal jazdec spĺňať aby hoverboard fungoval podľa našich predstáv je jeho hmotnosť, ktorá by mala byť vyššia ako 25 kilogramov.

Toto sú informácie, ktoré by Vám mali pri Vašom nákupe pomôcť. Ak spĺňate požiadavky všetkých typov, je už len na Vás ktorý z týchto variantov Vás záujme najviac. Samozrejme pri výbere sme Vám vždy k dispozícii, v prípade akýchkoľvek nejasností nás neváhajte kontaktovať na telefónnych číslach uvedených v kontaktoch.

Ak sa Vám článok páčil, prosím zdieľajte :)

Pridať komentár

Nákupný vozík

V košíku nie sú žiadne produkty.

[]