Hoverboard 6 vs 8

Tento článok vzniká hlavne pre Vás, milí zákazníci, pretože ste našou prioritou a nákup Vám chceme nie len spríjemniť, ale aj uľahčiť. Široký výber v danom sortimente môže byť niekedy problém, nakoľko nevieme pre ktorý produkt sa rozhodnúť. Typov hoverboardov existuje niekoľko a dostávame často otázky typu, ktorý hoverboard si mám vybrať. V tomto článku si predstavíme dvoch rivalov a to 6,5 palcové hoverboardy vs 8“.

Hlavný rozdiel ako je to asi aj s názvu poznať , sú veľkosti koliesok, ktoré značne ovplyvňujú využiteľnosť hoverboardu. 6,5“ hoverboardy sú niekedy označované aj ako „do pokoje“ vďaka čomu si veľa ľudí myslí, že ich nemôžu využívať v exteriéri. Pravda je však tá, že hoverboard je plne využiteľný aj v exteriéri, ale sú pre neho vhodné hlavne rovné povrchy. Toto obmedzenie vyplýva z veľkosti kolies ktorými tento hoverboard disponuje, nakoľko vďaka ním má hoverboard nízku svetlú výšku a pri väčších nerovnostiach sa zvykne zadrhávať.

Nie je žiadnou novinkou, že vždy dostaneme na výber, preto je tu aj hoverboard s kolieskami o veľkosti 8 palcov, ktorý prichádza ako konkurent menšiemu prevedeniu. Nakoľko jeho kolieska sú už o niečo väčšie, zvýšil sa aj jeho podvozok a preto je prejazd nerovnosťami ako štrk, či mierne nerovnosti na ceste, len ďalším kúskom cesty, ktorá Vás bude baviť.

Je niekoľko faktov, ktoré treba pred kúpou zvážiť a jedným z nich je vaše dieťa, nakoľko existuje minimálna hmotnosť, ktorú musíte dodržať. 6,5 palcové hoverboardy dokážu bez problémov a uviezť už dieťa s hmotnosťou iba 20 kg, čo je obrovská výhoda pokiaľ máte menšie deti. Pri 8 palcových je to už o niečo vyššie, konkrétne 23 kilogramov.

Rozdielu vo výške sa obávať nemusíte, pretože či už ste od zeme 5 cm alebo 20 centimetrov vysoko, ovládanie ani náročnosť jazdy sa nemení.

Väčší brat sa môže pýšiť aj jeho nádherne osvetlenými blatníkmi indikujúcimi pohyb jednotlivých nášľapov. Toto osvetlenie slúži aj ako bezpečnostný prvok vo večerných hodinách. 6,5 palcový hoverboard je osvetlený na prednej strane každého nášľapu.

Ak Vaše dieťa spĺňa všetky podmienky pre používanie oboch hoverboardov je už len na Vás, kde chcete hoverboard využívať a pre ktorý sa v konečnom dôsledku rozhodnete.

Ak sa Vám článok páčil, prosím zdieľajte :)

Pridať komentár

Nákupný vozík

V košíku nie sú žiadne produkty.

[]