Porovnanie hoverboardu 8 vs 10


V prípade, že máte doma už väčšie dieťa a stále nie ste rozhodnutí pre ktorý hoverboard sa rozhodnúť, radi by sme Vám predstavili hlavné výhody a rozdiely medzi variantami s veľkosťou 8 palcov a 10“. V konečnom dôsledku 2 palce nie sú veľa a v porovnaní 8“ vs 10“ nie je nijak markantný rozdiel. Ak sa ale na týchto dvoch konkurentov pozrieme bližšie, zistíme, že hlavný rozdiel nie je len vo veľkosti kolies ale hlavne v pneumatikách, ktoré sú pri 10 palcovom hoverboarde nafukovacie. Tieto nafukovacie pneumatiky obsahujú iba 10 palcové hoverboardy čo značí, že 8“ majú tvrdenú gumu namiesto pneumatík s dušami. Nafukovacie kolieska sú obrovskou výhodou pri prejazde väčšími nerovnosťami, nakoľko dokážu dokonale pohlcovať terén pod kolesami a jazda sa stáva veľmi pohodlnou.

Ďalší rozdiel a rovnako aj podmienka, je minimálna hmotnosť jazdca ktorá je určená pre každú veľkosť zvlášť. Túto minimálnu hmotnosť je potrebné dodržať aby hoverboard fungoval správne, často sa stáva, že pokiaľ túto minimálnu hmotnosť podceníte, môže zariadenie triasť pretože ste ho dostatočne nezaťažili.

Minimálna nosnosť 8 palcových hoverboardov je udávané 23 kilogramov preto je dobré, ak má dieťa minimálne toľko, čím si budete môcť byť na 100% istý, že je pre vaše dieťa vhodný.

Pri 10 palcových je táto minimálna hmotnosť určená až na 25 kilogramov.

Seba alebo svoje dieťa treba preto pred kúpou odvážiť a podľa toho vybrať ten správny typ, ktorý Vám bude jazdu uľahčovať a spríjemňovať, nie komplikovať.

Ak sa na tieto dve verzie pozrieme bližšie, vidíme, že rozdiel je aj v dizajne, zatiaľ čo 10 palcový sa môže pýšiť veľkými nafukovacími kolieskami , menšia verzia je vybavená osvetlenými blatníkmi. Aj napriek tomu, že tieto plastové blatníky vyzerajú na prvý pohľad labilne, sú veľmi pevné a znesú toho veľa, čo značí, že LED pásik je v bezpečí a poškodí sa len veľmi ťažko.

Ak aj po prečítaní tohto článku neviete pre ktorý typ sa rozhodnúť, radi Vám s výberom pomôžeme na našich telefónnych linkách.

Z nášho pohľadu je jasným víťazom hoverboard s nafukovacími kolieskami, nakoľko rozdiel v cene oproti menšiemu 8 palcovému hoverboardu nie je veľký,  zážitok z jazdy je neporovnateľne väčší.

Ak sa Vám článok páčil, prosím zdieľajte :)

Pridať komentár

Nákupný vozík

V košíku nie sú žiadne produkty.

[]