Triky na hoverboarde

Už odjakživa boli ľudia vynaliezaví a snažili sa z tradičného spraviť netradičné, tak vzniklo veľa nápadov. Aj z takýchto bláznivých nápadov vznikol skateboard a neskôr rôzne triky, ktoré sa na nich naučili ľudia robiť. Dnes ale nechceme písať o skateboarde, ktorý nie je predmetom tohto článku, budeme sa venovať hoverboardom ktoré rovnako vznikli z bláznivého nápadu vyrobiť segway bez rúčky.

Znie to možno neuveriteľne, ako sa niekto dokáže udržať bez problémov na niečom čo nemá ani riadidlá? Systém je úplne jednoduchý a každý ho zvládne ovládať v priebehu pár minút. Už je to nejaký čas, čo je hoverboard na svetovom trhu a tak začala obyčajná jazda parkom niektorých užívateľov nudiť. Práve preto si chceli túto jazdu spestriť, začali vznikať rôzne triky, ktorými bavia nie len seba ale aj okoloidúcich.

Trik na hoverbaorde video

Otočky na mieste, slalom cúvaním či otočenie hoverboardu pod nohami nie je pre niektorých skúsených žiadnym problémom.

Hoverboardy sa dnes dokonca využívajú často ako prvok tanečnej choreografie niektorých skupín, kde si môžeme všimnúť naozaj nacvičené triky. Na webe je množstvo video-návodov ako na to. Každý, kto je len trochu šikovný, sa dokáže takéto triky pomocou úsilia naučiť.

Ak teda túžite po hoverboarde a predtým ste sa vozili na skateboarde, nemyslite si, že zábava skončila, pretože tá pokračuje a práve vy môžete byť tými, ktorý budú novými trikmi inšpirovať iných.

Ak sa Vám článok páčil, prosím zdieľajte :)

Pridať komentár

Nákupný vozík

V košíku nie sú žiadne produkty.

[]