Hoverboardy – Žilina

Možno sa zamýšľate nad tým, kam si ísť užiť víkend plný relaxu a pohody. Mali by sme pre Vás typ s názvom Žilina,  kde nájdete množstvo miest na príjemne zrelaxovanie. Blízko mesta sa nachádzajú hrady ako Lietavský či hrad Strečno. Pokiaľ máte záujem o výlet v podobe prechádzky, odporúčame Starý hrad Strečno z ktorého je dnes už len zrúcanina, ale to čo po ňom ostalo, Vás určite uchváti.

Nový hrad Strečno je naopak pravidelne udržiavaný a tak je vo výbornom stave, prehliadku Vám sprostredkujú kvalitní sprievodcovia. Z tohto hradu je skutočne skvelý výhľad na Váh a dediny v okolí, nakoľko sa hrad nachádza na vrchole skalnatého brala.

V okolí Žiliny sa nachádza aj vodná nádrž, po ktorej brehu sa rozprestiera cyklotrasa, kde sa dá dokonale zrelaxovať, môžete tu natrafiť na korčuliarov, cyklistov či ľudí, ktorí si iba užívajú prechádzku.

Nakoľko sa tu nachádza takáto dokonale rovná cesta, je možné ju využiť aj na jazdu hoverboardom. V našej ponuke nájdete len tie najkvalitnejšie zariadenia, ktoré Vám zabezpečia pohodlnú a kvalitnú jazdu popri vodnej nádrži. Nakoľko je cesta veľmi rovná je pre túto trasu vhodné aj 6,5 palcové zariadenie, ktoré patrí do skupiny tých najmenších.

Hneď pri tejto cyklotrase sa nachádza zábavno-športový park s reštauráciou,  kde je možné sa v teplých letných dňoch osviežiť, v prípade slabej batérie dobiť batériu hoverboardu. Hoverboardy dosahujú zvyčajne dojazd až viac ako 15 kilometrov, preto by situácia s vybitou batériou nemala nastať. Ak aj nastane hoverboard Vás v dostatočnom predstihu upozorní aby ste zariadenie odstavili a pripojili na zdroj elektrickej energie.

Aj keď táto zábava je príjemnou záležitosťou, treba dbať na bezpečnosť svoju ale aj bezpečnosť ľudí okolo Vás ,nakoľko sa na tomto mieste v letných dňoch pohybuje veľmi veľa ľudí.

Nákupný vozík

V košíku nie sú žiadne produkty.

[]